На Кіровоградщині розпочали роботу ще три поліцейські станції

03.04.2024 11:05

У рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади» вони запрацювали у Голованівській міській, Новоархангельській селищній та Перегонівській сільській громадах. Про це повідомили у поліції області, інформує  медіапортал DOZOR. 

Участь у заходах взяли керівник поліції області Роман Козьяков, його заступник Олександр Сагаль, голова Голованівської районної військової адміністрації Ігор Ковердяга, голови громад Сергій Цобенко, Юрій Шамановський та Володимир Козак, керівництво управління превентивної діяльності, територіальних підрозділів поліції, представники органів місцевого самоврядування.

Територію Новоархангельської селищної громади обслуговуватимуть поліцейські офіцери Юрій Тарасов та Вадим Соловей. У Голованівській міській громаді працюватиме ПОГ Олександр Вальков, а в Перегонівській сільській громаді нестиме службу поліцейський офіцер громади Сергій Синяк. 

Для роботи правоохоронців зусиллями громад облаштували службові приміщення та обладнали необхідною технікою, а також придбали транспортні засоби.

«Із громадами, де відкрилися поліцейські станції, меморандуми про співпрацю підписали у минулому році. В умовах воєнного стану питання безпеки особливо актуальні, тож продовжуємо реалізувати проєкт. Загалом на території області відтепер функціонуватимуть 49 поліцейських станцій», - зазначив керівник поліції Кіровоградщини Роман Козьяков.

Переглядiв: 534