На Кіровоградщині розпочалися конкурси на посади інспекторів «Служби освітьної безпеки»

18.06.2024 10:49

На Кіровоградщині розпочалися конкурси на посади інспекторів «Служби освітьної безпеки». Прийом оnline-анкети та документів триватиме з 17 до 30 червня. Про це повідомили у поліції області. 

Відбір проводиться на 60 вакансій інспектора відділу/сектору «Служби освітньої безпеки» Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області.

Кандидати мають можливість ознайомитися з вимогами конкурсу та заповнити оnline-анкету на сайті - nabir.np.gov.ua.

Для отримання будь-якої додаткової інформації щодо майбутніх конкурсів на посади в поліції, Ви можете звернутися за телефоном (050) 383 99 96, (095) 790 69 66 та електронною адресою nabir.police.kg@gmail.com.

Адреса розташування поліцейської комісії та сектору організації відбору управління кадрового забезпечення ГУНП в Кіровоградській області:   м. Кропивницький, вул. В. Чміленка, 41.

Нагадаємо, проєкт впроваджується з ініціативи керівництва держави за участі Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх спав та Національної поліції. Його мета – захистити дітей у школах в умовах повномасштабної війни росії проти України та створити безпекове середовище після війни.

Переглядiв: 476