![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65c4996814b77.jpg)
У м. Благовіщенське Голованівського району 17-річний хлопець потрапив під конструкції житлового будинку, який не експлуатується вчора, 7 лютого. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у службі порятунку.
Так, хлопець займався розбором конструкцій будинку. І на нього впала стіна.
За допомогою сабельної пилки бійці місцевого підрозділу дістали юнака з-під завалу та передали працівникам швидкої медичної допомоги для подальшої госпіталізації.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65c499715cc5b.jpg)