![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-01/65aa3e3d453ce.jpg)
На трасі М-30 біля села Оникієве Новоукраїнського району сталася ДТП за участю автомобіля MAN вчора, 18 січня. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у патрульній поліції області.
Водій вантажного автомобіля MAN був неуважним, не дотримався безпечної швидкості руху, не врахував дорожню обстановку та допустив виїзд свого транспортного засобу за межі проїзної частини у кювет.
У ДТП вантажівка отримала механічні пошкодження. На щастя, керманич не травмувався. Патрульні склали на 63-річного водія протокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) КУпАП.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-01/65aa3e4348744.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-01/65aa3e4a53868.jpg)