На Кіровоградщині закриють шляхопровід на трасі М-30

11.09.2023 10:03

На дорозі М-30 Стрий – Ізварине поблизу селища Пантаївка закриють шляхопровід через капремонт.  Про це медіапорталу DOZOR повідомили у службі відновлення та розвитку інфраструктури в області. 

Збудований у 1965-му і жодного разу капітально не ремонтувався, окрім поточного ремонту покриття у 2017 році. Наразі шляхопровід перебуває у 4-му дискретному стані, «обмежено працездатний».Протяжність шляхопроводу – 40 метрів, ширина – 7 метрів. Міст є складовою частиною дороги з найінтенсивнішим рухом транспорту.

Дорога М-30 є найдовшою в країні, яка сполучає захід та схід. У період воєнного стану вона стала найважливішим логістичним маршрутом, адже саме по ній евакуювалося населення з зони бойових дій, перевозяться вантажі, курсує до 10 тисяч одиниць транспорту на добу. Саме тому важливо тримати весь маршрут у безаварійному стані, з міцними та надійними мостами і шляхопроводами. Проєкт передбачає широкий комплекс робіт, який будемо виконувати під закритим рухом. Тож на час ремонту, транспорт курсуватиме за схемою об’їзду.

І легковий, і пасажирський і інший транспорт буде скеровано по тимчасовій об’їзній дорозі паралельно самому шляхопроводу через залізницю. Відповідно, ймовірні незначні затори у зв’язку з рухом поїздів. На переїзді вже влаштовано семафор, який і регулюватиме рух, тож водіїв просять звернути увагу на це при плануванні маршруту.

Переглядiв: 278