![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-01/65aa3cea8e345.jpg)
За добу, що минула, рятувальники Кіровоградського гарнізону 9 разів надавали допомогу водіям транспортних засобів, які опинились на складних ділянках доріг області. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у службі порятунку.
В Олександрійському районі допомогу водіям по буксируванню автомобілів надавали біля с. Гулевичі Попельнастівської СТГ, смт Олександрійське, біля с. Баштине Петрівської СТГ та м. Світловодськ.
В обласному центрі рятувальники залучались на буксирування автомобіля зі складної ділянки дороги на вул. Макеєвській.
У Новоукраїнському районі двічі надавали подібну допомогу: на вул. Вишневій с. Іванівка та біля с. Ковалівка Рівнянської СТГ.
А у Голованівському районі буксирували автомобілі на вул. Івана Богуна смт Голованівськ та на автодорозі Пушкове-Вільшанка-Добровеличківка біля с. Сухий Ташлик Побузької СТГ.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-01/65aa3cf35b319.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-01/65aa3cf71241c.jpg)