Народила дитину і покинула на підвіконні лікарні: у Кропивницькому відбулося підготовче судове засідання щодо породіллі

21.09.2021 11:41

У Ленінському районному суді відбулося підготовче засідання по справі щодо жінки, яка залишила новонароджену дитину на підвіконні обласної дитячої лікарні. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

Так, жінка перебувала на 37–му тижні вагітності та приховувала свій стан від рідних, на облік в медзаклад не ставала. 14 березня цього року вона самостійно народила хлопчика,  перев’язала ниткою у дитини пуповину, обмила та нагодувала її, а потім загорнула новонароджену дитини у ковдру та перенесла до кімнати. Цього ж дня о 20:00 год. в темну та холодну пору доби вийшла на вулицю та принесла новонароджену дитину в КНП «Дитяча обласна лікарня КОР», де залишила свою новонароджену дитину без нагляду, поклавши її в коридорі на підвіконня приміщення, залишивши одну в безпорадному, небезпечному для життя та здоров’я стані з ризиком померти, а сама повернулась до приміщення свого будинку. Обвинувачена  не повідомила близьких родичів та інших осіб про перенесені пологи та народження дитини. Цього ж дня о 21:40 год. новонароджена дитина була виявлена молодшою медичною сестрою КНП «Дитяча обласна лікарня КОР».

У ході підготовчого судового засідання суд вирішив питання щодо призначення кримінального провадження до судового розгляду.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Переглядiв: 3365

Disqus seems to be taking longer than usual. Reload?