Наступного тижня «Агроекспо» стартує у Кропивницькому (ПРОГРАМА)

22.09.2021 10:37
image

У Кропивницькому на вулиці Першій Виставковій (Мурманській), 8 відкриється ІХ щорічна Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки «АGROEXPO» — найбільша виставка України 29 вересня. Про це медіапорталу DOZOR повідомили організатори заходу.

AGROEXPO — найбільша виставка України, яка також увійшла до десятки найбільших виставок Європи. Загальні виставкові площі становлять 125 000 кв. м. Цьогоріч у виставці беруть участь 510 компаній-експонентів.

На виставці представлені майже всі відомі бренди сільськогосподарського машинобудування — як іноземні, так і вітчизняні, зокрема, «JohnDeere», «NewHolland», «Case», «Fendt», «Claas», «Гомсельмаш», «ХТЗ», Ельворті, «Лозівські машини» тощо. Вперше буде представлена експозиція підприємств Великобританії.

Цьогоріч за ініціативи Федерації роботодавців України, на виставці також буде представлена мультибрендова експозиція вітчизняної комунальної техніки.

Міжнародну агропромислову виставку «AGROEXPO» вже прийнято розглядати не тільки як торговельний майданчик, а як комплексний  механізм, з яким пов’язано багато інших сфер економіки. Це єдиний в Україні агропромисловий форум, що надає унікальну можливість вітчизняним аграріям ознайомитись з максимально можливою номенклатурою техніки та обладнання для АПК на статичних експозиціях, відвідати експозицію племінних порід тварин та птиці (площа 2000 м²), побачити техніку в роботі — на демонстраційних показах, прийняти участь в тематичних семінарах та форумах, а також оновити свій технопарк зі значним дисконтом, а географічне розміщення виставки є найзручнішим для відвідувачів з усіх регіонів України, адже виставка розташована у самому центрі України.

Щодня на спеціалізованому полігоні площею 6 га з 12.00 до 14.00 будуть демонструватися сільськогосподарські агрегати в роботі.

На виставці запланована широка ділова програма — низка панельних дискусій, семінарів та конференцій, серед яких аграрний форум «Перший квартал функціонування прозорого ринку землі — висновки та майбутні перспективи» Міністерства аграрної політики та продовольства України, конференція «Ефективне свинарство», конференція «Інноваційні рішення в агротехнології» та інші.

На «AGROEXPO-2021» аграрії мають унікальну можливість купити сільгосптехніку за акційними цінами: у разі підписання договорів на купівлю техніки безпосередньо на виставці — знижка від 5%,  якщо техніка забирається з експозиції — 10%.

За традицією, окремою експозицією в рамках «AGROEXPO»  проходить виставка «AUTOLAND», де представлені легкові та вантажні автомобілі  світових брендів.

З кожним роком на «AGROEXPO» зростає Всеукраїнський освітній ярмарок — цього року свої наукові потужності планують показати понад 30 ЗВО з різних куточків України, серед яких НАУ «Харківський політехнічний iнститут», Національний університет біоресурсів і природокористування України, Білоцерківський національний аграрний університет та багато інших.

В межах «АGROEXPO» традиційно проходить культурно-розважальний захід «Покровський ярмарок» — з міні-експозиціями товарів декоративно-ужиткового мистецтва, частуванням, виступами творчих колективів та вже традиційним конкурсом «Гарбуз-велетень». Минулого року вага гарбуза-рекордсмена склала — 53 кг. Нагадуємо, що переможець отримає у подарунок 32-дюймовий телевізор.

Окремим блоком вже традиційно пройде фестиваль вуличної їжі «Єлисавет Смак Fest», який триватиме всі чотири дні виставки та дасть змогу кожному відвідувачу посмакувати різноманітними стравами кухонь народів світу.

Виставка триватиме до 2 жовтня.

Переглядiв: 1056