Новонароджені трійнята у Кропивницькому отримали імена

10.01.2020 17:32

Як повідомляв DOZOR, вчора у перинатальному центрі Кропивницького народилася трійня.  Наразі малюки почувають себе задовільно, а батьки визначилися з іменами для своїх двох синів та донечки.

За словами 31-річної породіллі Тетяни Коваль, звістка про те, що вона стане мамою одразу трьох дітей, її шокувала.

«Коли я дізналася про те, що очікую на трійню, перша емоція була – переляк. Але це почуття було миттєвим. Потім, звісно, я відчула радість, адже було бажання мати дітей, вагітність була бажаною. Після пологів я не дуже добре себе почуваю, це нормально, але я щаслива. Ми вже дали імена дітям. Дівчинку назвали Софією, а хлопчиків – Степан та Матвій», - каже молода матуся.
image

За словами завідуючої  акушерським відділенням екстрагенітальної патології та невиношування Валентини Сорочан, за більше ніж 30 років стажу роботи, вона приймала не одну трійню. Але відповідальність, яку відчувають лікарі під час приймання пологів однієї або трьох дітей, однакова. Втім, каже лікар, ці пологи були непростими.

«Ми займаємося саме проблемами виношуваності вагітностей. Звісно, складнощі були, оскільки пологи проводилися шляхом кесаревого розтину. Зазвичай, ця операція складна навіть, коли одна дитина, а це трійня. Для нас, лікарів, це колосальна відповідальність, незважаючи на те, двійня це, трійня чи навіть одна дитина, адже ми відповідальні не лише за життя дитини, а і за життя матері, яка народжує», - констатує Валентина Сорочан.

За словам медика, в майбутньому хлопчики виглядатимуть як близнюки, а дівчинка буде просто дуже схожою на своїх братів.  

Переглядiв: 10043