Новоукраїнські спортсмени стали призерами відкритого чемпіонату з греко-римської боротьби (ФОТО)

04.04.2024 13:18

Вихованці Новоукраїнської ДЮСШ вибороли призові місця у відкритому чемпіонаті Черкаської області з греко-римської боротьби. Про це повідомив тренер Володимир Титенко, інформує медіапортал DOZOR.

Змагання відбулися 30-31 березня, в них взяли участю командис спортсменів з Київської, Полтавської, Кіровоградської та Черкаської областей. Серед представників Кіровоградської області були і 4 юнака , що тренуються в Новоукраїнський ДЮСШ. В підсумку спортсмени вибороли: Тимофій  Титенко - перше місце у ваговій категорії до 60 кг ,  ЯрославЦьома  - перше місце та Богдан Ведющенко - третє місце у ваговій категорії до 92 кг.