![image](/uploads/posts/2017-11/1511949562_84238.jpg)
У Кіровоградському IT-центрі KOWO відбулася презентація книги Остапа Дроздова «№ 2» вчора, 28 листопада. Про це повідомляє DOZOR.
Так, письменник відвідав місто за запрошенням журналістки Олександри Гонтар, яка була вражена виступом Остапа Дроздова на літературно-мистецькому фестивалі «Книжкова толока» у Запоріжжі.
«Ідея організувати презентацію книги Остапа Дроздова прийшла мені на «Книжковій толоці» у Запоріжжі. Тоді я потрапила на його презентацію і ця подія у рамках книжного фестивалю стала ледь не найцікавішою особисто для мене. І я подумала, що це мають почути у нашому місті. Все, що говорить Остап, можна розбирати на цитати і проводити паралелі з власним життям. Можливо, і змінювати його після цього. Власне, ті хто був на презентації, могли цьому переконатися самі», – розповіла у коментарі сайту DOZOR Олександра Гонтар.
![image](/uploads/posts/2017-11/1511949611_11756.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-11/1511949611_93602.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-11/1511949611_18032.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-11/1511949611_13865.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-11/1511949612_30130.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-11/1511949612_66005.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-11/1511949612_48928.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-11/1511949612_84310.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-11/1511949612_88602.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-11/1511949612_88318.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-11/1511949612_39295.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-11/1511949612_53552.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-11/1511949613_41951.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-11/1511949613_68812.jpg)