Перед мерією презентували проект діджиталізації пам’яток культурної спадщини (ФОТО)

26.06.2019 10:58
image

В обласному центрі перед будівлею міськради відбулася презентація проекту, який передбачає оцифровування пам’яток культурної спадщини міста ввечері 25 червня. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

Так, проект розробив відділ культурної спадщини міськради. Він отримав грант від Українського культурного фонду. За словами куратора проекту Володимира Поповічева, сума гранту складає 472 тисячі гривень.

«За ці кошти ми встановимо 30 табличок з QR-кодами на пам’ятках культурної спадщини міста. Таблички будуть описувати пам’ятки двома мовами – англійською та українською, а QR- коди –шестимовні. Також буде  NFS-мітка, яка також буде активна та переходитиме на аудіогід. Це мітка, яка дозволить за  допомогою смартфону переходити на сайт міськради, наприклад або на сайт нашого аудіогіду. Першим об’єктом буде міська рада, фініш – на Театральній площі, там дуже багато пам’яток культурної спадщини. Фортечні Вали також окремо включені до аудіогіду і окремо буде створена не табличка, а стела для цього об’єкту», - розповів у коментарі медіапорталу DOZOR Володимир Поповічев.

За інформацією, реалізація проекту має завершитися до 31 серпня.

Довідково:

Діджиталізація -  з англійської digitalization, буквально «оцифровування». у широкому сенсі означає перехід інформаційного поля на цифрові технології, тобто те, що відбувається зараз. іноді вживається на позначення конкретного акту переведення певної інформації з аналогового у цифровий формат для її легшого подальшого використання на сучасних електронних девайсах.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
Переглядiв: 410