![image](/uploads/posts/2017-05/1495091964_42415.jpg)
У Кіровограді курсанти – першокурсники льотної академії долучилися до святкування Дня вишиванки сьогодні, 18 травня. Про це сайту DOZOR повідомили у закладі.
За інформацією, курсанти, які є членами Всеукраїнської громадської організації «Українське реєстрове козацтво» у вишитих сорочках, сукнях, яскравих аксесуарах, зібралися в музейному комплексі історичного краєзнавства. Так, студенти підготували презентації про вишивку: техніці вишивання, історії української вишивки і ще багато цікавого.
Присутні ознайомилися з виставкою вишивки, отримали чудову нагоду побачити, доторкнутися і навіть приміряти автентичні костюми, адже в такому одязі закодовано багато символів сили і благополуччя, здоров'я і краси, щасливої долі та родинної пам'яті, а також різноманітних оберегів.
![image](/uploads/posts/2017-05/1495091964_13108.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1495091964_45226.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1495091964_18872.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1495091964_96617.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-05/1495091964_97288.jpg)