Підприємства Кіровоградщини відвідав німецький експерт у сфері дуальної освіти

26.02.2020 10:27
image

Представник служби старших експертів Німеччини у сфері дуальної освіти Ральф Вільгельмі відвідав заводи «Гідросила» та «Ельворті» в рамках тритижневого візиту на Кіровоградщину вчора, 25 лютого. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у прес-службі обласного об'єднання організацій роботодавців.

Так, заводи вже співпрацюють за дуальною системою із закладами вищої та професійно-технічної освіти – Економіко-технологічним інститутом ім. Роберта Ельворті та Центральноукраїнським вищим професійним училищем ім. Миколи Федоровського.  

Довідково:

Служба старших експертів — громадська організація, яка з 1983 року відправляє спеціалістів для реалізації проектів та передачі досвіду в інші країни на волонтерських засадах. Спiвзасновниками SES є Федеральний союз нiмецької промисловостi, Федеральне об'єднання союзiв роботодавцiв Нiмеччини, Торгово-промислова палата Нiмеччини, Центральний союз ремiсникiв Нiмеччини.

Ральф Вільгельмі протягом 35 років працював в області професійної дуальної системи навчання за технічними спеціальностями, брав участь в розробці концепції навчання за напрямом технологія автоматизації в землі Рейнланд-Пфальц, оцінюванні якості підготовки фахівців за дуальною формою в сфері промислової механіки і мехатроніки при Торгово-промисловій палаті Кобленця (Німеччина).

В рамках співпраці підприємств Кіровоградської області та місцевих закладів професійної (професійно-технічної) освіти зі Службою старших експертів (SES) Німеччини відбудеться ряд заходів, у ході яких експерт надасть інформацію щодо системи дуальної освіти та особливостей професійної дуальної освіти в Німеччині, взаємодії закладів освіти та бізнесу тощо.

Переглядiв: 371