Подружжя кропивницьких акторів читатиме казки для дітей

04.11.2022 10:47

У Кропивницькому актори Театру Корифеїв Дарія та Євген Скрипники читатимуть казки для дітей у родинному клубі в бібліотеці імені Дмитра Чижевського. Перша зустріч відбудеться вже у суботу,5 листопада. Про це повідомляється на сторінці бібліотеки у Фейсбук, інформує медіапортал DOZOR.

«Кожному з нас в дитинстві тато чи мама, бабуся чи дідусь читали книжки. Як же це було класно! Ось і ми вирішили створити затишну атмосферу і подарувати дітям та дорослим насолоду від прослуховування живого читання.  Допомагатимуть нам актори Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Марка Кропивницького Дарія та Євген Скрипники. Запрошуємо батьків з дітьми на першу зустріч Родинного клубу, яка відбудеться 5 листопада 2022 року об 11:00 у відділі мистецтв нашої бібліотеки», - йдеться у повідомленні.

Дарія та Євген читатимуть казку кропивницької письменниці Надії Гармазій «Марго та Єдиноріг, що жив у буфеті». Вона чудова, повна пригод і солодких фантазій!

На хлопчиків та дівчаток чекають сюрпризи та майстер-клас зі створення листівки про героя казки – Єдиноріга, що живе у буфеті.

Переглядiв: 757