Поліція на Кіровоградщині затримала "вора в законі" з санкційного списку РНБО

18.06.2022 13:44

Поліція на Кіровоградщині затримала "вора в законі" з санкційного списку РНБО. Про це повідомили у Департаменті стратегічних розслідувань Національної поліції.

Перебуваючи на території України в статусі особи підвищеного злочинного впливу, «вор в законі» на прізвисько «Армен Хохол» організував та контролював діяльність злочинних груп, які вчиняють тяжкі та особливо тяжкі злочини насильницького та майнового характеру. Свій особливий статус у кримінальному світі він отримав у 2011 році у Москві.

На підставі отриманих доказів йому було повідомлено про підозру. Зловмисник переховувався від слідства, тож його було оголошено у міжнародний  розшук.   Крім того, щодо  нього були запровадженні санкції РНБО.

На виконання рішення РНБО та проведення системної роботи з боротьби з оргзлочинністю та їхніми лідерами,  учора, 17 червня, оперативники управління стратегічних розслідувань в Кіровоградській області та слідчі обласної поліції затримали «вора в законі». Затримання відбувалося за силової підтримки спецпризначенців полку поліції особливого призначення.

Наразі його помістили в ІТТ. Вирішується  питання про обрання запобіжного заходу.

   Приєднуйтеся до нас у соцмережах: Фейсбук: |Телеграм Інстаграм

Переглядiв: 3229