Поліцейські розшукали трьох зниклих неповнолітніх

21.05.2018 12:35

На Кіровоградщині правоохоронці розшукали трьох неповнолітніх, які зникли у Кіровограді, Олександрійському та Благовіщенському районах минулими вихідними. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у поліції області.

 За інформацією, у суботу, 19 травня, Олександрійського відділу поліції звернулася жителька одного з селищ із повідомленням про зникнення 15-річної доньки. За словами жінки, дівчина вирушила на прогулянку зі своїм однолітком, але на зв'язок не виходить.

За кілька годин поліцейські розшукали неповнолітню, яка перебувала у центрі міста Олександрії зі знайомим хлопцем, та повернули її матері.

20 травня о 02.15 до міського відділу поліції надійшло повідомлення від місцевої жительки про те, що зник її малолітній онук. 11-річний хлопчик ввечері поїхав кататися на спортивному велосипеді та по теперішній час не повернувся.

Менше ніж за годину поліцейські розшукали «втікача» вдома у його друга та повернули онука бабусі.

Цього ж дня о 23.15 працівники поліції Благовіщенського відділення отримали тривожне повідомлення про зникнення 13-річної жительки одного з сіл. Її мати повідомила, що донька пішла з дому близько двох години тому і не повернулася.

У результаті вжитих заходів поліцейські розшукали малолітню та повернули її родичам. Як з’ясувалося, дівчинка перебувала разом зі своєю знайомою у центрі населеного пункту.

Із дітьми та їх батьками працівники поліції провели профілактичні бесіди щодо недопущення подібних випадків у подальшому.

Переглядiв: 375