Поранені люди, пошкоджені будинки: Знам'янка постраждала через ворожу атаку (ФОТОФАКТ)

03.09.2025 09:23

Знам'янка постраждала в результаті ворожої атаки вночі 3 вересня. Про це повідомляє медіапортал DOZOR. 

Влада

Так, начальник ОВА Андрій Райкович повідомив про 5 травмованих людей та пошкодження 28 житлових будинків, один з яких зруйнувався повністю. 

Рятувальники 

"У деяких приватних домоволодіннях виникли займання. Крім того, уражено об'єкти інфраструктури.  На місці події працюють усі екстрені служби. Психологи Служби порятунку надають допомогу постраждалим. Від ГУ ДСНС в області залучено 68 рятувальників та 16 одиниць техніки", - зазначили в обласному управлінні ДСНС. 

Поліція 

"На Кіровоградщині поліція документує наслідки обстрілу рф, унаслідок якого є пʼятеро поранених У результаті ворожого удару на території Знам’янської громади, за попередніми даними, зруйновано два приватних будинки, ще 28 – зазнали пошкоджень. Окрім того, ушкоджено об'єкти залізничної інфраструктури.П’ятеро людей отримали поранення, їх було доправлено до лікарні, четверо - гостіталізовані. На місці працюють поліцейські та рятувальники, які надають громадянам необхідну допомогу", - зазначили правоохоронці.

Відомості про подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 438 ККУ. Правоохоронці документують злочини, вчинені країною-агресором.  

Переглядiв: 1055