Правоохоронці вилучили 7,5 тисяч пачок цигарок та 700 літрів алкоголю на Кіровоградщині

25.11.2021 12:06
image

У рамках проведення заходів, спрямованих на виявлення та припинення таких правопорушень, правоохоронці вже вилучили понад 700 літрів алкогольних напоїв та більше 7,5 тисяч пачок тютюнових виробів. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у поліції області. 

Так, працівники управління превентивної діяльності поліції області спільно з сектором поліцейської діяльності № 1 (смт Олександрівка) на території селища задокументували факт продажу тютюнових виробів без акцизних марок. Під час проведення огляду місця події поліцейські вилучили понад 2300 пачок продукції, яку направлено для проведення експертизи. 

У Голованівському районі працівниками групи реагування патрульної поліції було виявлено громадянина, який на власному автомобілі з метою збуту перевозив без акцизних марок алкоголь об’ємом близько 300 літрів та тютюнові вироби загальною кількістю близько 5000 пачок.

За цими фактами правоохоронці розпочали кримінальні провадження за ч. 1 ст. 204  (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України, триває досудове розслідування. 

image
image

 

Переглядiв: 610