![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/65706fd7cd8a1.jpg)
Голова Асоціації міст України Віталій Кличко вручив відзнаку "Людяна громада" представникам громад, які прихистили найбільшу кількість ВПО, відносно зареєстрованих до того мешканців. Про це повідомляється на сторінці "Асоціації міст України" у Фейсбук, інформує медіапортал DOZOR.
Зокрема, відзнаку отримали Олександрійська міська громада та Світловодська міська громада Кіровоградської області.
Вручення відбулося в рамках XVII Українського муніципального форуму, який пройшов протягом 4-5 грудня у Києві.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/65706fe168653.jpg)