Пробне ЗНО на Кіровоградщині проведуть в червні

13.05.2020 12:05

У Кіровоградській області вже в червні планують провести пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Про це у коментарі медіапорталу DOZOR повідомив начальник управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації Володимир Таборанський.

“Як і вся Україна, Кіровоградщина готується до проведення пробного ЗНО, яке планується на 15 - 17 червня.  Цьогоріч в області на пробне тестування зареєструвалося 5 036 учасників, з яких найбільша кількість охочих пройти тестування з української мови (2700), математики (976) та англійської (663)”, - зазначив посадовець.

В області будуть діяти два десятки пунктів здачі пробного ЗНО, 10 з них розташовані у Кропивницькому.

“Ми вже розпочали підготовку пунктів тестування. Як і в попередні роки, вони будуть організовані на базі навчальних закладів. У зв’язку з карантинними обмеженнями ми перевіряємо пункти, де буде тестування, організовуємо заходи щодо підвезення випускників, крім цього, відпрацьовуємо забезпечення засобами захисту та гігієни, а також виконуємо заходи щодо дотримання дистанції для проведення тестування”, - наголосив Таборанський.

Альона Копотій 

 

Переглядiв: 1869