Резиденція Святого Миколая від Стрижакова прийняла кілька тисяч маленьких містян (ФОТО)

24.12.2018 15:34
image

Резиденція Святого Миколая від Муніципального бюро Артема Стрижакова, яка розпочала свою роботу 19 грудня, продовжує приймати дітей з усіх мікрорайонів міста щодня та дарувати малечі радість свята. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

Так, щодня резиденцію у самому центрі міста відвідує близько півтисячі дітлахів. Кожна дитина отримує солодкий подарунок за новорічну пісню, віршик чи малюнок.

«Мої діти ще вірять у новорічні дива, і коли ми прийшли в резиденцію, вони були в захваті. Заспівали пісню, їм дали подарунки, а потім ще й сфотографували зі Святим Миколаєм.  Дуже приємно, що таке є у нашому місті. Ми таке раніше бачили тільки по телевізору», - зізнається  жителька міста Антоніна Левченко.
image
image
image
«Ми хотіли, щоб ця казкова резиденція подарувала дітям трохи дива, а їх батькам додала святкового настрою, і я радий, що це вдалося. Хочу привітати усіх жителів міста з новорічними святами і бажаю добра вашим сім’ям, любові рідних та віри у зміни на краще!» - говорить громадський діяч Артем Стрижаков.

Резиденція Святого Миколая працюватиме до 30 грудня за адресою Муніципального бюро Стрижакова: вул.Дворцова,27/25 з 12 до 17 години.

 

image
image
image
Переглядiв: 1418