Роботи юних талантів презентували до 126-ї річниці від Дня народження Осмьоркіна (ФОТО)

05.12.2018 18:03
image

В обласному центрі в музеї Осмьоркіна відбулося відкриття виставки «Творчий мікс: викладачі-учні» з нагоди 126-ї річниці від Дня народження художника і педагога О.О.Осмьоркіна сьогодні, 5 грудня. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

Так, на виставці представлено понад три десятки робіт вчителів та учнів художньої школи. За інформацією, захід приурочений ще до 80-річчя з Дня народження колишнього директора художньої школи Леоніда Бондаря.

«На цій виставці представлені роботи 15 викладачів художньої школи. Також кожен викладач презентував роботу свого учня. Оскільки приміщення невелике, ми взяли по одній роботі учнів. Така виставка на моїй пам’яті такого рівня вперше, коли і викладачі і учні беруть разом», - розповіла Ганна Тимофієнко.
image
image
image
image

За словами директора художньої школи, на виставці представлені роботи дітей віком від 11 до 16 років.

«Мені сподобалося те, що представлена різна тематика робіт і різні форми образотворчого мистецтва. В першу чергу це дає змогу познайомитися не лише з точкою зору і поглядом на образотворче мистецтво вчителів та учнів, але й подивитися на те, як вони володіють тією чи іншою технікою. Також цікаво побачити те, на скільки школа нині вправна та висококваліфікована у підготовці підростаючого покоління. Для мене особисто як для людини, яка не багато приділяє уваги на сучасні течії в образотворчому мистецтві, такі заходи є тим способом, коли ти можеш побачити, доторкнутися та познайомитися із чимось новим», - поділилася враженнями гостя заходу Марина Павлюк.

Виставку можна переглянути протягом двох тижнів у підвальному приміщенні музею Осмьоркіна. 

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Переглядiв: 244