Роботодавці Кропивницького отримали більше трьох мільйонів одноразової матеріальної допомоги

22.01.2021 11:07
image

Більше 3 млн.грн одноразової матеріальної допомоги отримали понад 30 суб’єктів господарювання - юридичних осіб міста Кропивницького та району на виплату матеріальної допомоги 790 працівникам. Про це медіапорталу DOZOR повідомили в обласному центрі зайнятості.

Серед ринкоутворюючих підприємств Кіровоградщини, які звернулися для отримання одноразової матеріальної допомоги суб’єктам господарювання - юридичним особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CоV-2, – ТДВ «Завод дозуючих автоматів».

Підприємство виробляє і реалізує дозатори вагові автоматичні для виробництва будівельних розчинів і бетонів, дозатори для фасування харчових продуктів, бетонозмішувальні установки, зерносушильні комплекси баштового і модульного типу, промислові та побутові котли на біопаливі, елеваторне обладнання, теплогенератори біопалива.

Упродовж своєї діяльності ТДВ «Завод дозуючих автоматів» співпрацює з Кіровоградським міськрайонним центром зайнятості у напрямку добору необхідних працівників.  Дізнавшись про державну програму, що орієнтована на підтримку суб'єктів господарювання у період карантину, керівник підприємства звернувся до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості. 

«Підприємство отримало одноразову допомогу у розмірі понад 230 тисяч гривень на її виплату 49 працівникам. Завдячуючи отриманій державній підтримці, нам вдасться зберегти колектив та не зупинити повністю своєї діяльності», – зазначив генеральний директор ТДВ «Завод дозуючих автоматів» Євгеній Проскуров.

Переглядiв: 536