![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-11/637ca9e654842.jpg)
Рятувальники Кіровоградщини надали допомогу водіям на складних ділянках доріг протягом минулої доби. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у службі порятунку.
Так, поблизу с. Великі Трояни Благовіщенської МТГ Голованівського району рятувальники відбуксирували легкового автомобіля з узбіччя дороги. Також зі складних ділянок доріг буксирували вантажівки новоукраїнські, кропивницькі та олександрійські рятувальники.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-11/637caa055191c.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-11/637caa0b24a6d.jpg)