![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/6572d485a859e.jpg)
За добу, що минула, рятувальники Кіровоградського гарнізону 5 разів надавали допомогу водіям транспортних засобів на дорогах області. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у службі порятунку.
Так, у Кропивницькому на Олександрійському шосе надали допомогу по буксируванню легкового автомобіля з кювету. Аналогічна допомога надана водіям легкових автомобілів поблизу смт Новоархангельськ Голованівського району, смт Пантаївка Олександрійського району, біля м. Знамʼянка та смт Новгородка Кропивницького району.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/6572d48f5fbac.jpg)