СБУ Кіровоградщини повідомила про підозру бойовику рф, який штурмував Сили оборони на Авдіївському напрямку

22.05.2024 10:53

Служба безпеки в Кіровоградській області зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно вступив до окупаційного угруповання рф та воював проти Сил оборони на східному фронті. Про це повідомили у відомстві. 

За даними слідства, фігурантом є мешканець м. Горлівка. У 2019 році він перейшов на бік ворога та вступив до незаконного підрозділу «батальйону Сомалі» 1-го армійського корпусу нзф «днр».Згодом, перебуваючи на посаді коригувальника у складі бойового підрозділу Південного військового округу збройних сил росії, він штурмував позицій ЗСУ в районі Авдіївки.На рахунку зрадника десятки вражених цілей ЗСУ.

За це він був нагороджений медаллю «за отвагу» особисто ватажком терористичної організації «днр» Пушиліним.На основі зібраних СБУ доказів бойовику заочно повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 111 КК України (державна зрада в умовах воєнного стану).

Викриття злочину проводили співробітники СБУ в Кіровоградській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.  

Переглядiв: 205