СБУ викрили на Кіровоградщині проросійського агітатора, який вихваляв рашизм та закликав до зміни меж державного кордону

03.04.2024 16:55

Контррозвідка Служби безпеки України в Кіровоградській області викрила інтернет-агітатора на проведенні інформаційних операцій проти нашої країни. Про це повідомляють у відомстві, інформує медіапортал DOZOR. 

Встановлено, що фігурантом є мешканець Донеччини, який разом із родиною переїхав до Кропивницького як переселенець зі сходу України.Чолові був активним користувачем соцмереж та публічно підтримував дії окупаційної армії рф, закликав до повалення конституційного ладу й порушення територіальної цілісності держави.

У своїх постах зловмисник називав Україну «новоросією, малоросією та окраїною». Крім того, він заперечував існування незалежної держави та прагнень України до європейської інтеграції. Під час обшуків за місцем його проживання фігуранта, вилучено мобільний телефон з доказами причетності до протиправної діяльності.

На основі зібраних СБУ доказів ворожому агітатору повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:- ч. 2 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників);- ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).  

Переглядiв: 442