Школярі з Кіровоградщини стали призерами конкурсу «Intel Еко-Україна» (ФОТО)

11.02.2019 15:58
image

Слухачі Кіровоградської Малої академії наук здобули призові місця на Всеукраїнському конкурсі «Intel Еко-Україна 2019». Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

Так, учасники змагалися у кількох номінаціях. В рамках конкурсу учасники пройшли очний захист власних наукових проектів та наукове інтерв’ю з представниками журі на теми з біології, екологічної інженерії, хімії, науки про Землю та інші наукові тематики.

В результаті призові місця отримали шестеро вихованців МОН, зокрема, в номінації "Робототехніка та роботизовані системи" четверте місце посів вихованець академії Ілля Воронцов, четверте місце в номінації "Екологічна інженерія" посів Назарій Гарасько.

Треті місця в номінації "Екологічна інженерія" посіли вихованці МАН Вікторія Рикова, Аліна Максімова, Марія Проценко та Алла Петренко.

Друге місце в номінації "Екологічна інженерія" посів слухач  Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді, учень 11-го класу  обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат - школа мистецтв) Олександрії Максим Гончаренко  (науковий керівник -  Олександр Мірошниченко).

image

Фото з мережі Фейсбук

Переглядiв: 384