Спогади про Дебальцеве: Спецпризначенці вшанували полонених і загиблих побратимів (ФОТО)

16.02.2019 14:05
image

В обласному центрі на території третього полку спецпризначення імені Святослава Хороброго відбувся захід, присвячений вшануванню пам’яті загиблих в боях за Дебальцеве та полонених військовослужбовців сьогодні, 16 лютого. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

Так, зранку військовослужбовці відвідали Рівнянське кладовище та поклали квіти на могили полеглих у боях побратимів.

image
image
image
image
image
image
image
«Вже другий рік поспіль ми цей день відзначаємо як день пам’яті хлопців, які віддали своє життя під час боїв у Дебальцевому, а також згадуємо про тих хлопців, які потрапили у полон. Ми хочемо ще раз звернути увагу на те, що громада міста має підтримувати рідних цих хлопців, щоб всі знали, що полк намагається підтримувати їх максимально», - зазначив командир третього полку спецпризначення Олександр Трепак.

Після спогадів про полонених активістам та рідним полонених спецпризначенців Сергія Глондаря та Олександра Корінькова презентували фільм зі спогадами про бої під Дебальцеве.  

«До сих пір жодного контакту з Олександром немає. Дуже велика проблема в передачах, у нас немає можливостей їх робити. З четвертого лютого пішов п’ятий рік з моменту потрапляння наших хлопців у полон. Вони боронили Батьківщину і сьогодні ми згадуємо про те, як відбувалися бої під Дебальцевим, адже саме в цей день наші хлопці потрапили в неволю», - говорить дружина військовополоненого Юлія Корінькова.

Довідково:

Бої за Дебальцеве - епізод воєнних дій на сході країни, який розпочався в кінці липня 2014 року. Дебальцеве є містом з великим залізничним вузлом, яке лежить на автошляху міжнародного значення  що поєднує Луганськ з Донецьком. За даними Генерального штабу, під час бойових дій в районі Дебальцевого у період з 15 січня до 18 лютого 2015 загинуло 110 військовослужбовців, 270 було поранено, 7 — взято в полон та 18 зникли безвісти.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Переглядiв: 695