Спортсмен родом із Суботців здобув нагороду на чемпіонаті Арнольда Шварценегера (ВІДЕО)

12.03.2019 15:32
image

Уродженець села Суботці, що на Кіровоградщині, Олександр Кочергін  взяв участь у турнірі Arnold Classic Strongmen 2019, який пройшов в Америці. Про це повідомляє медіапортал DOZOR з посиланням на сторінку спортсмена у Фейсбуці.

Згідно з даними видання «Чернівецький промінь», Олександр Кочергін в рамках турніру змагався із найсильнішими стронгменами світу. За результатами перших двох днів турніру, Олександру вдалося потрапити у десятку фіналістів.  Після вирішальних випробувань спортсмен став восьмим та отримав омріяну медаль.

«Я задоволений результатом, тому що я поставив для себе особистий рекорд на цих змаганнях, а найголовніше, що пройшов ці змагання без травм. Я потрапив до десятки найсильніших, тому своє завдання на цю поїздку я виконав», - каже Олександр Кочергін.

Нагадаємо, уродженець села Суботці, що на Кіровоградщині, Олександр Кочергін виграв чемпіонат світу зі стронгмену у ваговій категорії до 110 кілограм в рамках проведення світової першості WSF (World Strongman Federation).