![Фото зі сторінки Євгена Скирди у Фейсбук](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-03/6419bf8b3e100.jpg)
Вихованці спортивного клубу «Борець» завоювали медалей під час Кубку України від ліги ТМС, який пройшов у Львові. Про це у коментарі медіапаорталу DOZOR повідомив засновник «Борця» Євген Скирда.
«У змаганнях взяли участь 134 дітей - спортсменів нашого спортивного клубу «Борець». 16-річна жителька Херсону, яка рік тому переїхала та займається у Кропивницькому завоювала перемогу в абсолютній вазі серед жінок (дорослі). Кропивничанин Данило Куроп’ятник – став переможцем в абсолютній вазі серед чоловіків. Загалом наші спортсмени завоювали 25 «золотих», 31 «срібну» та 19 «бронзових» медалей», - розповів Євген Скирда.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-03/6419bfa71098f.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-03/6419bfa9d0ef3.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-03/6419bfc02eb46.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-03/6419bfc44179e.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-03/6419bfc7dd93d.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-03/6419bfcb71ead.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-03/6419bfcf214f8.jpg)