Спортсмени-рятувальники вибороли «золото» у змаганнях з легкоатлетичного кросу (ФОТО)

07.10.2022 12:52

В обласному центрі пройшли змагання з легкоатлетичного кросу серед колективів КФК «Динамо». Про це медіапорталу DOZOR повідомили в управлінні ДСНС області.

Службу порятунку Кіровоградщини представили п’ять спортсменів: Марія Зеленяк, Іван Ковальов, Сергій Момот, Роман Коваль, Владислав Козак.

У результаті спортсмени-рятувальники вибороли «золото» серед найсильніших представників п’яти команд-суперників. Друге місце у команди ГУ Нацполіції в Кіровоградській області та третє вибороли військові з Олександрії.

Крім того, традиційно Марія Зеленяк в особистому заліку посіла перше місце серед жінок на дистанції 1000 м. «Бронзу» в особистому заліку також вибороли рятувальники Іван Ковальов на дистанції 1000 м та Владислав Козак у забігу на 3000 м.

Приєднуйтеся до нас у соцмережах: Фейсбук: |Телеграм Інстаграм