![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-10/633ff71265e63.jpg)
В обласному центрі пройшли змагання з легкоатлетичного кросу серед колективів КФК «Динамо». Про це медіапорталу DOZOR повідомили в управлінні ДСНС області.
Службу порятунку Кіровоградщини представили п’ять спортсменів: Марія Зеленяк, Іван Ковальов, Сергій Момот, Роман Коваль, Владислав Козак.
У результаті спортсмени-рятувальники вибороли «золото» серед найсильніших представників п’яти команд-суперників. Друге місце у команди ГУ Нацполіції в Кіровоградській області та третє вибороли військові з Олександрії.
Крім того, традиційно Марія Зеленяк в особистому заліку посіла перше місце серед жінок на дистанції 1000 м. «Бронзу» в особистому заліку також вибороли рятувальники Іван Ковальов на дистанції 1000 м та Владислав Козак у забігу на 3000 м.
Приєднуйтеся до нас у соцмережах: Фейсбук: |Телеграм | Інстаграм
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-10/633ff71ead5cb.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-10/633ff724db544.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-10/633ff72b5dfe9.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-10/633ff731d242b.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-10/633ff73893125.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-10/633ff73f44aa1.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-10/633ff748495e6.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-10/633ff7589ad1e.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-10/633ff7608d33e.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2022-10/633ff766ee3c5.jpg)