![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/664b0d7a14456.jpg)
Вихованці Гайворонської ДЮСШ стали переможцями та призерами відкритого чемпіонату Черкаської області з веслування на байдарках і каное на призи чемпіона Олімпійських ігор А.Хіміча. Про це повідомили у спортшколі, інформує медіапортал DOZOR.
Змагання відбулися днями в Умані. Вихованці Гайворонської ДЮСШ завоювали 5 медалей.
Зокрема, Олег Шляховський - в каное-одиночці виборов на 1000 м - 1 місце і на 500 м -2 місце.
Софія Чернієнко в байдарці-двійці на 200 м - 2 місце, Дмитро Настенко в байдарці-двійці на 500 м - 3 місце і Іван Окопний також в байдарці-двійці на 500 м - 3 місце.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/664b0d8379b5e.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/664b0d86c4025.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/664b0d8dd6a75.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/664b0d921707e.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/664b0d9613632.jpg)