Справу поліцейського, який погорів на хабарі, розглядатимуть у суді

22.05.2019 10:38

Справу інспектора сектору реагування патрульної поліції Кіровоградської області, який погорів на хабарі, розглядатимуть в суді. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у прокуратурі області.

За інформацією, операція з викриття була проведена у серпні місяці 2018 року прокуратурою області спільно з співробітниками служби безпеки в області та відділу внутрішньої безпеки поліції.

Досудовим розслідуванням встановлено, що співробітник одного з районних відділів поліції Кіровоградської області вимагав та отримав від громадянина 6 тисяч гривень за непритягнення останнього до адміністративної відповідальності.

Наразі прокуратура Кіровоградської області завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вимагання та отримання неправомірної вигоди інспектором сектору реагування патрульної поліції.

Обвинувальний акт за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України скеровано до суду для розгляду по суті. У разі доведення вини обвинуваченому загрожує до 10 років позбавлення волі.

Переглядiв: 328