Стадіон «Зірка» у Кропивницькому перейменували

26.07.2021 16:55

В обласному центрі стадіон «Зірка» носитиме назву стадіон «Зірка» імені Станіслава Березкіна. Таке рішення прийняли засновники клубу під час загальних зборів. Про це повідомляє медіапортал DOZOR з посиланням на прес-службу футбольного клубу.

«...Саме завдяки його ініціативі і фінансовій підтримці великої групи підприємств, в 2013 році клуб розпочав реконструкцію стадіону, отримавши в надскладних економічних умовах вже через рік сучасну легкоатлетичну арену та футбольний стадіон, якого так довго чекало місто. Здійснилися бажання любителів «королеви спорту» легкої атлетики, які мріяли побачити кращих спортсменів України на рідній арені. Через рік після цього, команда «Зірка» поставила перед собою завдання виходу до Прем’єр-ліги і успішно виконала його. Стадіон в Кропивницькому і зараз залишається головною спортивною ареною області, яка регулярно приймає футбольні змагання – від дитячих турнірів до ігор найвищого рівня команд УПЛ», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 6 грудня 2020 року помер колишній народний депутат України, екс-засновник та екс-почесний президент "Креатив Групп" Станіслав Березкін.

Переглядiв: 288