Студент кропивницького університету загинув, захищаючи Україну

11.07.2024 11:06

Студент механіко-технологічного факультету Центральноукраїнського національного технічного університету Володимир Чиж загинув на війні 1 липня. Про це повідомляють у виші. 

Захисник народився 28 листопада 2003 року у місті Миколаєві.  У 2022 році продовжив навчання у Центральноукраїнському національному технічному університеті, обравши спеціальність "Кібербезпека".

У лютому 2023 року, усвідомлюючи необхідність захисту рідної землі, Володимир уклав контракт і долучився до лав Збройних Сил України. Він свідомо став добровольцем у 19 років, обравши шлях захисника у складі окремої аеромобільної бригади десантно-штурмових військ. Ніс службу на гарячому сході України, де сумлінно виконував бойові завдання.

"Викладачі знали його як чемного та порядного студента. Друзі цінували його за надійність і розсудливість. Побратими вбачали в ньому уособлення мужності та героїзму. Для батьків він був люблячим сином, а для молодшої сестри — прикладом для наслідування. У 19 років Володимир Чиж отримав статус ветерана війни. За час служби він чотири рази був у шпиталі після поранень, але завжди прагнув якнайшвидше повернутися до своїх побратимів і стати в стрій. Він мав почесні відзнаки командування за відвагу та мужність. Аеророзвідник Чиж Володимир загинув 1 липня 2024 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Білогорівка Сіверськодонецького району Луганської області. У воїна залишились батько, мати і молодша сестра", - йдеться у повідомленні. 

Переглядiв: 542