Студентка кропивницького вишу стала призеркою чемпіонату України (ФОТО)

02.04.2021 07:32
image

Студентка  Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Катерина Бугай стала призеркою чемпіонату України з важкої атлетики серед юніорів та юніорок до 20 років і всеукраїнського турніру на призи Олімпійської чемпіонки Н. Скакун. Про це медіапорталу DOZOR повідомили в навчальному закладі.

Так, відомо, що турнір тривав протягом тижня у Чернігові. На цих змаганнях вдало себе показала студентка факультету фізичного виховання спеціальності: 017 Фізична культура і спорт (група СП 18 Б), майстер спорту України Катерина Бугай.

У ваговій категорії 64 кг дівчина у ривку підкорила 75 кг, у результраті посіла ІІ місце і поштовху – 96 кг та зайняла І місце. Таким чином, в сумі двоборства вона набрала 171 кг і посіла ІІ місце у своїй ваговій категорії.

Готували спортсменку до цих відповідальних змагань В. Жуков та Ю. Кондратенко. Далі на Кдівчину чекають міжнародні старти у складі юніорської збірної України.