"Світові хіти": У Кропивницькому виступить НАОНІ оркестра

18.04.2024 10:37

У Кіровоградській обласній філармонії відбудеться концерт Національного академічного оркестру народних інструментів України з програмою "Світові хіти" у п'ятницю, 26 квітня. Про це медіапорталу DOZOR повідомили організатори заходу. 

У програмі "Світові хіти" гості почують найкращі хіти у аранжуванні НАОНІ: Queen, Nirvana, Океан Ельзи, Скрябін, а також, музика з фільмів "Місія нездійсненна", "Агент 007", "Пірати Карибського моря", "Мисливці за привидами".

Початок о 18:00. 

Придбати квитки можна у касах міста та на сайтах Concert ua, Karabas, Kontramarka

Довідково:

- НАОНІ, Національний академічний оркестр народних інструментів України, - славетний колектив з 55-літньою історією;

- улюблений оркестр зірок української сцени - ONUKA, Артем Пивоваров, Друга ріка, ВВ, Probass Hardi, Руслана, Джамала;

- сучасний та відкритий до експериментів - аранжування рок-, джаз-, поп-хітів, саундтреків;

- понад 40 унікальних традиційних українських музичних інструментів: цимбали, бандури, кобзи, трембіти, зозульки, тилинки, дримби. 

Національний академічний оркестр народних інструментів України не потребує особливого представлення, будучи одним із флагманів країни у жанрі інструментальної музики, яку він віртуозно та з вогником виконує на традиційних народних інструментах. В арсеналі оркестру понад 40 маловідомих і дуже рідко вживаних у наші дні інструментів: від цимбал та бандури до майже забутих бугая, тилинки та дримби. Проте найбільше музичний колектив уславився своїми абсолютно неймовірними аранжуваннями для відомих світових хітів та сучасних композицій: поп-музика, джаз, шедеври рок- музики. І звичайно, найпочесніше місце у великому репертуарі оркестру НАОНІ займають твори українських композиторів.

Сім разів колективу заслужено діставалася перемога на проекті “Битва оркестрів”, а за останні кілька років під художнім керівництвом Віктора Гуцала музичні експерименти оркестру ставали дедалі цікавішими, сміливішими та новаторськими. У співпраці з представниками сучасних жанрів музики та топовими виконавцями успішно пройшли спільні концерти з багатьма зірками нашої української сцени, серед яких були ONUKA, Олег Скрипка, Руслана, Джамала, Артем Пивоваров, колективи «Друга ріка», Mad Heads, KozakSystem та інші.

Цього року НАОНІ оркестра відзначають 55-річчя. Починаючи з 1969 року, коли був заснований оркестр і відбулася перша репетиція, незмінним залишається те, що вже 55 років колектив є потужною спільнотою завзятих ентузіастів та справжніх патріотів, які міцно тримають оборону на культурному фронті України.

Переглядiв: 253