Термін розслідування смертельної ДТП за участю пасажирських автобусів продовжили до грудня

15.10.2020 15:35
image

Термін розслідування ДТП за участю двох пасажирських автобусів продовжили. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у суді.

Так, досудове розслідування встановило, що водій автобуса «Temsa Safir» рухався за на 245 км + 650 м автодороги «Київ - Одеса» зі сторони м.Київ в напрямку м.Одеса, на території Благовіщенського району, Кіровоградської області, під час руху грубо порушив вимоги правил дорожнього руху  і не прослідкував за дорожньою обстановкою.

У результаті водій не виявив вчасно автобус «Setra S215HD» який рухався в крайній правій смузі попутного напрямку та здійснив аварійну зупинку праворуч щодо його напрямку, не вірно. У результаті автобус «Temsa Safir»  зіштовхнувся з іншим автобусом «Setra S215HD».

У результаті двоє пасажирів померли на місці пригоди. Ще один – в Благовіщенській лікарні. Інших пасажирів доставили до закладів охорони здоров’я.

Наразі проводяиться низка процесуальних дій, насамперед експертних досліджень, висновки яких є джерелом доказів, можливо встановити необхідні об`єктивні дані щодо самої події та обставин вчинення злочину, ступеню вини підозрюваного, чим забезпечити виконання одних з основних завдань кримінального провадження щодо швидкого, повного і неупередженого розслідування та судового розгляду, а у зв`язку з їх об`ємністю та складністю кримінального провадження щодо швидкого, повного і неупередженого розслідування та судового розгляду.

Закінчити досудове розслідування та провести всі необхідні процесуальні дії в даному кримінальному провадженні у двомісячний строк виявилося неможливим, у зв’язку  з особливою складністю провадження, яка викликана вчиненням тяжкого злочину.

Відтак суд ухвалив продовження терміну досудового розслідування до 13 грудня.

Як раніше повідомляв DOZOR, на Кіровоградщині на трасі Київ-Одеса зіштовхнулися два пасажирські автобуси.  В момент пригоди транспортні засоби рухалися в попутному напрямку. В салоні одного з них перебувало 39 осіб, іншого-32. 

Нагадаємо, одного з водіїв затримали правоохоронці. За попередніми даними, водій одного з автобусів не обрав безпечної швидкості та допустив зіткнення з транспортним засобом, що рухався попереду. 

Переглядiв: 647