Трагедія на Рівненщині: серед загиблих - 56-річна жінка з Кіровоградської області

10.02.2026 11:47

Жінка родом із Кіровоградщини стала однією з п’яти жертв смертельного нападу, який стався вночі 10 лютого у селі Судобичі Рівненської області. Усі загиблі проживали у приміщенні колишньої школи, де тимчасово мешкали внутрішньо переміщені особи. Про це повідомили у Національній поліції України. 

За попередньою інформацією правоохоронців, близько четвертої години ранку між мешканцями виникла суперечка через побутові питання. Конфлікт швидко вийшов з-під контролю. Один із чоловіків -  72-річний переселенець із Донецької області -напав на інших мешканців.

Унаслідок нападу загинули п’ятеро людей: троє чоловіків віком від 60 до 68 років та дві жінки - 78 і 81 року з Донеччини, а також 56-річна уродженка Кіровоградської області.

Поліція затримала підозрюваного безпосередньо на місці події. Наразі тривають процесуальні дії - вирішується питання щодо оголошення підозри та обрання запобіжного заходу.

Переглядiв: 316