Третій летальний випадок від отруєння грибами зареєстрували на Кіровоградщині

03.10.2021 17:05

Протягом вихідних на Кіровоградщині двоє людей померло від отруєння дикорослими грибами. Про це медіапорталу DOZOR повідомили в ДУ «Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб». 

Так, впродовж двох діб до закладу надійшло два екстренні повідомлення про смертельні випадки отруєння дикорослими грибами. 

За інформацією, померла 53-річна жителька Кропивницького.  Зусилля лікарів-реаніматологів відділення інтенсивної терапії ЗОЗ не принесли очікуваного результату. Жінка сьогодні вночі померла. Заключний діагноз: «Гостре побутове отруєння дикорослими грибами».

Сьогодні зареєстрований ще один летальний випадок від отруєння грибами у м. Світловодську. 69-річна жінка назбирала дикорослих грибів у змішаному лісі біля району Лісозавод м. Світловодська ще 30 вересня. З її слів - це були «зеленушки». Поласувавши такою стравою, вже на ранок 01 жовтня в неї з’явилися симптоми отруєння грибами. Жінка також опинилася в реанімаційному відділенні Світдловодської ЦРЛ і сьогодні вранці вона померла.

За останні 3 тижні на Кіровоградщині 5 людей отруїлося дикорослими грибами, для 3-х з них це закінчилось трагічно.

 

Переглядiв: 1017