Три покоління митців: як презентували виставку автопортретів у Кропивницькому (ФОТО)

23.02.2021 15:11
image

В обласній бібліотеці імені Д.І. Чижевського презентували виставку автопортретів «Дзеркало самотності. Виставка автопортретів» сьогодні, 23 лютого. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

Так, на заході презентували 27 автопортретів, які належать митцям, художникам, скульпторам та архітекторам із Кропивницького.

Як розповіла у коментарі медіапорталу DOZOR завідуюча відділом мистецтв обласної бібліотеки Д. Чижевського Світлана Ушакова, у виставці можна побачити три покоління.

«Виставка, яку ми підготували, могла б називатися «Наодинці з усіма» або «Обличчя художників», але насправді вона отримала назву «Дзеркало самотності. Виставка автопортретів». Ми підібрали таку назву тому, що саме вона відповідає тому настрою, який панує на більшості автопортретів. Всього сьогодні представлено 27 персон, 9 з яких вже не з нами, це кропивницькі митці, художники, скульптори і архітектори. Це три покоління – найстарша - 1920 року народження, наймолодша - 1983 року народження. Можна сказати, що виставка представляє наших художників дуже різноманітно, оскільки тут можна побачити всі техніки, які тільки існують», - зазначила Світлана Ушакова.

На відкриття виставки зібралися близько півсотні осіб, серед яких кропивницькі художники, студенти, містяни.

За словами організаторів, під час виставки можна долучитися до кураторської екскурсії Олени Гуренко, зустрічі з художником-портретистом Любов’ю Кір’яновою, зустрічі з художником-портретистом Валерієм Давидовим , а також потрапити на майстер-клас «Автопортрет в стилі Пікассо» Ірини Зантарії . Виставка завершиться інтерактивним заняттям «Жанри в образотворчому мистецтві: деталь в портреті».

Виставку можна буде переглянути до 30 квітня.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

 

Переглядiв: 5568