![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/66618904381c2.jpg)
В обласному центрі на вулиці Великій Перспективній сталася ДТП за участю автомобілів ВАЗ 22154 та маршрутки БАЗ вчора, 5 червня. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у патрульній поліції області.
Водій автомобіля ВАЗ 21043 не вибрав безпечну швидкість руху, не дотримався безпечної дистанції та здійснив зіткнення з маршрутним транспортним засобом БАЗ 22154, що рухався попереду.На щастя, у автопригоді ніхто не травмувався.Водії врегулювали ситуацію за допомогою європротоколу.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/6661890f4e2b8.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/66618918cd553.jpg)