У День Незалежності Олександрія прощатиметься з загиблими захисниками України

23.08.2023 15:12

В Олександрії відбудеться прощання з загиблими захисниками України - Юрієм Бренкульським та Дмитром Карякіним у четвер, 24 серпня. Про це повідомив міський голова Сергій Кузьменко.  

Початок о 10:00 біля палацу культури «Світлопільський».Юрія Бренкульського поховають на Верболозівському кладовищі.Дмитра Карякіна – на військовому кладовищі.

Юрій Бренкульський народився 1 червня 1977 року в Олександрії. Закінчив колегіум та Олександрійський індустріальний технікум за фахом монтажник металоконструкцій, курси зварювальників та здобув фах електрика й водія.

Коли розпочалася повномасштабна війна, звернувся до військкомату, але спочатку отримав відмову. Та згодом, коли його все-таки призвали до ЗСУ, відкрито пишався цим.

Був доброю, щирою людиною, вірним другом, турботливим сином, братом, люблячим батьком. Без батька тепер підростає 14-річний син.

Дмитро Карякін народився 24 червня 1980 року у Владивостоці, згодом родина переїхала до України. Навчався в середній школі №11 та ПТУ №7 за спеціальністю слюсар-зварювальник.

27 лютого 2023 року був призваний на військову службу.

Переглядiв: 2566