У "Файно маркеті" триває акція на підтримку чотирилапих друзів

05.10.2021 16:47
image

Минулого тижня притулки для тварин "Щасливий пес" та "Бім", що у Кропивницькому, отримали продукти від мережі "Файно маркет". Про це медіапорталу DOZOR повідомили в адміністрації мережі.

У притулки доправили крупи, які пожертвували покупці магазину, а також сухарики, булочки, корма і консерви.

Нагадаємо, у місті є дві волонтерські організації, які опікуються бездомними тваринами. Вони не отримують фінансову підтримку з бюджету, а працюють на волонтерських засадах і за підтримки благодійників.

image
image
image

Волонтери притулків зазначають, що харчування - левова частина витрат їх закладу, до того ж кількість підопічних тварин у притулку постійно змінюється.

Тому активісти будуть вдячні за сухий та вологий корм для тварин, а також гречану, вівсяну, ячмінну крупу, рис та макаронні вироби. Продукти приймають в нерозкритому пакуванні задля безпеки.

Ще у 2020 у "Файно маркет" оголосили про ініціативу під назвою - "Дай Лапу". У спеціально відведених кошиках небайдужі до долі тварин містяни можуть залишити продукти для котів та собак, а магазин передасть їх притулкам. За весь період дії акції зібрали понад 5 тонн корму.

image
image

Нагадаємо, у 2020 році «Файно Маркет» реалізував максимальну кількість соціальних ініціатив: допомога медичним працівникам, підтримка людей похилого віку та тих, хто опинився у складних життєвих обставинах, опіка притулками, які доглядають за безпритульними тваринами та багато інших.

Крім цього, Файно Маркет входить до п'ятірки найбільших платників податків Кіровоградської області. В магазинах мережі працевлаштовано понад 2000 осіб.

Переглядiв: 685