У госпіталі Кропивницького презентували кисневу станцію (ФОТО)

27.01.2021 15:31
image

В обласному госпіталі ветеранів війни відбулося офіційне відкриття кисневої станції сьогодні, 27 січня. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

Так, вартість такої кисневої станції – 7 мільйонів 400 тисяч гривень. Ці кошти виділили з державного бюджету.

«Це не просто киснева станція, а ціла система киснезабезпечення закладу. До цього у нас не було такого рівня кисневого забезпечення, наразі ми вийшли на рівень вище по дотриманню стандартів медичної допомоги. Киснева станція європейського виробництва, частково американського. Тут дуже багато обладнання, ми компонували його за принципом ціна-якість», - розповів головний лікар госпіталю Геннадій Сябренко.
image
image
image
image
image

За словами голови Кіровоградської ОДА Андрія Назаренка, нині в області 100 відсотків ліжок обладнані киснем.

«Ідея збудувати кисневу станцію виникла для того, щоб не купувати кисневі концентратори, кожен з яких коштує близько 40 тисяч гривень. Ми вирішили збудувати цю станцію, вона залишиться тут на десятиліття, оскільки матеріали, з яких вона збудована, якісні. Біля кожного ліжка є резервний запас і підведений кисень», - зазначив Назаренко.
image
image
image
image
image

За інформацією головного лікаря закладу Геннадія Сябренка, нині у госпіталі лікується 16 пацієнтів, хворих на коронавірус. 

 

 

Переглядiв: 754