У Кіровограді для тяжкохворої дворічної дівчинки зібрали 12 тисяч гривень

20.03.2019 17:00
image

В обласному центрі у медичному коледжі імені Мухіна на благодійному книжковому аукціоні у підтримку підопічної міжнародного благодійного фонду «Дивожиття» дворічної Елі Яригіної з синдромом Чарджа зібрали 12 500 гривень  на спеціальне харчування сьогодні, 20 березня. Про це медіапорталу DOZOR повідомила директор фонду Вікторія Семененко.

Так, дівчинка харчується через гастростому (штучно створений отвір в передній черевній стінці і шлунку для можливості харчування) і щомісяця батьки витрачають близько 7 тисяч гривень на спеціальне харчування.

На заході представили книги із підписами відомих авторів, спортсменів, політичних діячів, а також альбоми з репродукціями робіт відомих художників. Стартова ціна лотів була від 50 до 600 гривень.

«На аукціоні ми представили 21 лот відомих авторів, зокрема, Володимира Боська, Бориса Ревчуна, Марини Павленко, Віктора Брехуненка та Марини Тарковської . Ті, хто не зміг долучитися до нас, переказували кошти на картку», - розповіла директор фонду», - розповіла Вікторія Семененко.

Крім того, бажаючі допомогти Елі Яригіній можуть переказати кошти на реквізити міжнародного благодійного фонду «Дивожиття».

Рахунок: 26003052916748

МФО: 323583;

Код за ЄДРПОУ: 42467845.

Призначення платежу: «Благодійна допомога для Еліни Яригіної».

Довідково:

Синдром Чарджа - вроджене захворювання, що характеризується вродженими патологіями розвитку різних органів. Розвивається в результаті генетичної мутації (мутація гена CHD7) або під впливом зовнішніх факторів.

image
Переглядiв: 237