У Кіровограді на фасаді лялькового театру встановили меморіальну дошку (ФОТО)

19.09.2018 17:28
image

В обласному центрі на фасаді будинку лялькового театру встановили меморіальну дошку заслуженому працівнику культури України і члену Міжнародної асоціації діячів театрів ляльок УНІМА Василю Остапенку сьогодні, 19 вересня. Про це повідомляє DOZOR.

Так, на заході зібралися близько півсотні містян.

"Це хвилюючий момент, тому що я особисто з Василем Макаровичем працював більше 10 років. Я прийшов до цього театру, не знаючи специфіки його специфіки, а Василь Остапенко був моїм вчителем і вводив мене в це мистецтво. Я йому за це дуже вдячний. Василь Макарович залишається у наших серцях, а тепер ще й на нашій будівлі", - зазначив директор академічного театру ляльок Григорій Педько.
image
image
image
image

Право відкрити меморіальну дошку надали доньці Василя Остапенка Олені Вербицькій і першому заступнику голови ОДА Сергію Коваленку. Після вшанування пам'яті покладанням квітів, усіх присутніх запросили на виставу "Ріка...Життя..." Чернігівського театру ляльок ім. О. Довженка.

"Я щиро рада, що ви сьогодні прийшли згадати мого батька. Це талановита людина, яка присвятила все своє життя дітям, своєму рідному місту і театру. Дякую, що ви допомогли у здійсненні моєї мрії", - звернулася до присутніх донька Василя Остапенка Олена Вербицька.
image
image
image
image
image
image
Переглядiв: 390