У Кіровограді не буде терапевтів

09.11.2017 17:46
image

У лікарнях обласного центру не буде терапевтів у зв’язку зі змінами у класифікаторі професій. Про це сайту DOZOR повідомили в управлінні охорони здоров’я.

Згідно із змінами, введуть нові професійні назви: «лікар внутрішньої медицини», «асистент ерготерапевта», «асистент фізичного терапевта», «парамедик», «екстрений медичний технік», «інструктор з надання догоспітальної допомоги», «інструктор з надання першої допомоги».

Крім цього, змінена на професійну назву роботи «фельдшер з медицини невідкладних станів» на «парамедик», а «лікар-терапевт» на «лікар внутрішньої медицини». Також змінено назву роботи «сестра медична з лікувальної фізкультури», «сестра медична з массажу» на «асистент фізичного терапевта». Назви «інструктор з трудової терапії» та «інструктор з трудової адаптації» змінені на «асистент ерготерапевта».

Відповідно до міжнародної класифікації, у новому класифікаторі скасовано такі професійні назви робіт, як «лікар-терапевт дільничий», «лікар-терапевт підлітковий», «лікар-терапевт цехової лікарської дільниці», «фахівець з фізичної реабілітації».

Зараз міністерство охорони здоров’я України разом із фахівцями приводить у відповідність пов’язані із цими змінами нормативно-правові акти.

Переглядiв: 3562